top of page

Şirket Politikası

SİPARİŞ BİLGİLERİ

Mağazamızdan bir şey satın alırsanız, sizinle ilgili daha spesifik bilgilere ihtiyacımız olacak. Siparişinizi tam olarak işleme koymak ve seçtiğiniz ürünü göndermek için adınız ve soyadınız, şirket adınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve gönderim ve fatura adresiniz gibi kişisel verilerinize ihtiyacımız var.

 

Ayrıca iletişim ve sipariş bilgilerinizi, siparişinizin işlenmesiyle ilgili iletişimleri (sipariş onay e-postası, takip bilgilerini içeren bir e-posta ve paketin teslim edildiğini bildiren bir e-posta) göndermek için kullanırız. Satın alma işleminizi ödeme ile tamamlamanıza izin vermeden önce, sizden bu bilgileri "ödeme sayfamızda" sağlamanızı isteyeceğiz. Size ait bilgileri hiçbir şekilde kimse göremez ve paylaşılmaz.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu gizlilik politikası http://www.duyugross.com.tr adresinde geçerlidir.

Duyu Gross 'tan alışveriş yaptığınızdan emin olmak için, URL'i kontrol etmeniz ve gerçekten Duyu Gross’a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Logomuzu kötü amaçlarla, izinsiz kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle bir durumla karşıtlaşırsanız, bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

 

E-posta adresimiz: info@duyugross.com

 

Kişisel bilgilerin güvenliği

 

Vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi Duyu Gross gizli tutar. Sadece üye olduğunuzda faturanızı düzenlemek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundayız. Bu iki bilgi sistem tarafından tarafımıza verilir. Kart bilgileriniz yalnızca sizin ile bankanız aranızdadır.

 

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

 

Duyu Gross, site performansını değerlendirmek için, üye ve ziyaretçilerin tarafımıza ulaştırdıkları her türlü soru istek ve önerileri içeren bilgileri korumaktadır. Bu bilgiler sadece kişilerin kendilerine cevap verilmesi için kullanılmaktadır. Başka herhangi bir amaç için kullanılamaz.

TELİF HAKKI

Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Duyu Gross tarafından tutulur.  Hiçbir materyal kopyalanamaz,  yüklenemez, tekrar üretilemez, tekrar oynatılamaz, dağıtılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

 

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Duyu Gross tarafından belirli aralıklarla güncellenir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@duyugross.com.tr adresine yazabilirsiniz.

İçerik Kullanımı:

 

Duyu Gross'ta yayınlanan hiçbir grafik veya yazı üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik başka platformlarda yayınlanamaz, internet sitelerine Duyu Gross'un izni olmadan link 

olarak gönderilemez.

Ödeme Yöntemleri

ÖDEME YÖNTEMLERİ

-Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme

IYZICO

- Havale EFT

IBAN 

bottom of page